Někdy nemusí být na vině nefunkčnosti přístroje jen baterie. Aby měla repase smysl, nabízíme kompletní diagnostiku a servis přístroje. Naše společnost provádí pozáruční servis akumulátorového nářadí všech značek.


Nabízíme rychlý a kvalitní servis a opravy aku nářadí. Svěřte své stroje do rukou zkušených techniků našeho servisního oddělení. Vyřešíme problémy s nářadím za vás a ušetříme vám starosti a čas. K akumulátorovému nářadí také dodáváme náhradní díly. Při předání stroje do servisu nejprve provedeme diagnostiku stroje a zákazníkovi sdělíme cenu opravy.
Revize
Je-li u servisovaného spotřebiče třeba provézt revizi, zprostředkujeme její provedení za cenu 400Kč bez DPH (484Kč vč.DPH) u našeho smluvního revizního technika. Náš servis revize neprovádí, využíváme pro tyto účely služeb třetí strany. Určení spotřebičů podléhajících revizi řeší příslušná vyhláška v aktuálním platném znění, která tuto povinnost servisům ukládá. Prakticky každý spotřebič s napájením ze sítě 230V. Pokud zákazník vyžaduje neprovedení revize výrobku po opravě (má svého revizního technika v místě bydliště, firemní revizní technik,...), je třeba nám to písemně uvést jednoznačně v objednávce opravy - "požaduji neprovedení revize - revizi si zajistím sám".
V případě oprav elektroniky či částí elektroniky vyžadující odbornou demontáž a montáž svěřte následnou montáž odborníkům. Neodbornou montáží ztrácíte záruku na provedenou opravu!

Náš servis je vybaven množstvím potřebného kvalitního vybavení od pájecí stanice Weller s velice jemnými hroty, odpájecí pistoli i stanici s horkým vzduchem přes čítače, generátory, osciloskop, tester dálkových ovladačů až po precizní napájecí zdroje Diametral. Dostatečné vybavení, množství zkušeností, dlouholetá praxe a maximální pečlivost jsou cestou ke zdárné a kvalitní opravě Vašeho zařízení.